Новини

Під час міжобласного Форуму «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях» голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підбив підсумки роботи першого дня роботи форуму.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач побував в Харківському обласному центрі планування сім'ї та репродукції людини, ознайомився з його роботою та проблемними питаннями, вирішення яких взяв під особистий контроль.
Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час свого виступу на міжобласному Форумі «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях», що днями проходить у Харкові.
Збірна України з синхронного плавання, до складу якої увійшли харківські спортсменки, завоювала золоті і срібні нагороди на етапі Світової серії в Будапешті. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і депутатський корпус вітають землячок.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у міжобласному Форумі «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях», який відбувається у приміщенні коворкінгу FABRIKA SPACE.
«Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області та визнання рішення обласної ради від 16 червня 2011 року № 188-VI таким, що втратило чинність»
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я