Новини

Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Лозівського району, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на низці об’єктів соціальної та культурної сфер. Він також розповів представникам ЗМІ про зміни, які плануються у районі найближчим часом, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
На прохання лозівчан Сергій Чернов подарував місту прекрасні емоції, організувавши виїзний концерт симфонічного оркестру Харківської філармонії, який, до слова, цьогоріч відзначає своє 90-річчя.
Планова дата закінчення робіт – 30 червня. Про це стало відомо під час візиту голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Лозівського району, де він оглянув хід ремонтних робіт молодіжного хабу «Піксель» Лозівського міського центру молоді.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Обласну стоматологічну поліклініку, де поспілкувався з медичним персоналом і керівництвом про досягнення і проблеми закладу.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із візитом на Лозівщині, оглянув приміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» та Інклюзивно-ресурсний центр.
Два тижні тому, знайомлячись із ходом реконструкції Яковлівського сільського клубу на Лозівщині, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов дізнався, що у місцевій бібліотеці вже давно потребують новий комп'ютер.
Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова обласної ради Сергій Чернов відкрив семінар-практикум «Практичні питання юридичного супроводу роботи місцевих рад та запобіганню проявів корупції».
В рамках робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідає об’єкти соціальної і культурної сфери краю.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я