Новини

Відвідав презентації впроваджених міні-проектів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Правління Асоціації звернулося до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості порушень інтересів територіальних громад.
Під час сесії Красноградської районної ради голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що на інфраструктурні об'єкти Красноградщина отримала з обласного бюджету понад 60 млн грн.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач побував з візитом в Обласному дитячому ортопедо-травматологічному санаторії «Лісний», де ознайомився з його роботою та дізнався про проблеми, а також поспілкувався з колективом, намітивши перспективи розвитку установи.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у рамках робочої поїздки до Красноградщини провів особистий прийом громадян, на якому мешканці району звернулися до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, у рамках робочої поїздки до Красноградського району, сьогодні відвідає презентації чотирьох реалізованих міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
У Пільнянській територіальній громаді, що на Вовчанщині за участю депутата Харківської обласної ради Олега Супруна відбулися заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту – переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я