Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні робочої групи щодо обговорення концептуальних засад проектів нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації». Захід відбувся у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо незабезпеченості Лозівщини медичною та освітньою субвенцією у сумі 32,8 млн грн, з них 14,3 млн грн – обсяг коштів, яких не вистачає на зарплатню медичним працівникам, 18,5 млн грн – дефіцит коштів на зарплати освітянам.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов стурбований ситуацією, що склалася навколо філії «Панютинський вагоноремонтний завод АТ «Українська залізниця», відтак звернувся до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності підтримки підприємства.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, разом із фахівцями управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради, спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області провели семінар з актуальних питань розвитку територіальних громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я