Новини

Минулий рік став переломним у підтримці Лозівського району. Про це розповів голова обласної ради Сергій Чернов у ході сьогоднішнього візиту до Лозівського району.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Й.В. Паном Іштваном Ійдярто.
В органній залі Харківської обласної філармонії вперше відбувся форум «Майбутнє в сьогоденні». Організатором форуму виступив Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань. Одним із спікерів заходу став заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із візитом на Лозівщині відвідав об’єкти соціальної сфери краю.
Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочого візиту до філії «Панютинський вагоноремонтний завод АТ «Українська залізниця», у ході якого він ознайомився із роботою підприємства та поспілкувався з його колективом.
У селищі Краснопавлівка Лозівського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з колективом Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах візиту до Лозівського району зустрінеться із трудовими колективами Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал» та КП «Тепловодосервіс», а також відвідає філію «Панютинський вагоноремонтний завод» АТ «Українська залізниця».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я