Новини

З ходом виконання у ІІ кварталі поточного року обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки ознайомилися члени постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Інформацію про хід виконання робіт із реконструкції та збереження палацово-паркового комплексу «Садиба» у смт Шарівка Богодухівського району заслухали члени постійної комісії обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
За кілька місяців у Харкові можна буде побачити результат спільної роботи спеціалістів з різних сфер – виставу, орієнтовану на особливості розвитку різних дітей. Головне завдання для команди проєкту – щоб цікаво було всім, хто має вік від трьох до дев’яти років.
Мінрегіон вчетверте проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Прийом заявок триває до 30 вересня 2019 року.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я