Новини

У ході засідання постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради депутати розглянули питання щодо внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки». Засідання відбулося за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді», координатором якого є Харківська обласна рада, підготував для сімейних лікарів та керівників закладів первинної медичної допомоги Харківської області підбірку корисних вебінарів.
Про хід виконання регіональної стратегії «Екологія Харківщини» на 2016-2020 роки дізналися члени постійної комісії Харківської обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. До роботи комісії долучився перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього за порадою та проханням про допомогу у вирішенні нагальних питань звернулися мешканці Харківщини.
Харківська обласна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Заслуженого діяча науки і техніки України, Почесного громадянина Харкова Шифріна Якова Соломоновича.
У Харківському історичному музеї імені М. Ф. Сумцова розпочався другий навчальний модуль для учасників проєкту «Азимут культурного розвитку», який впроваджується за підтримки Українського культурного фонду та Харківської обласної ради.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди річниці з Дня визволення Богодухівського району від нацистських загарбників.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я