Новини

Під головуванням очільника Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Говорили про хід впровадження проєктів, що стали переможцями цьогорічного конкурсу.
У неділю, 11 серпня, добіг кінця воркшоп масштабного навчального проєкту «Азимут культурного розвитку», який ставить за мету реформування музеїв Харківщини та надання музейникам нових знань та навичок. Проєкт реалізує Харківський історичний музей ім. М.Ф. Сумцова за підтримки Українського культурного фонду та Харківської обласної ради.
Депутати постійно комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва під час засідання ознайомились з ходом виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік та змінами до неї. У заході взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Експрес-діагностика організму, консультації лікарів, дискусії щодо вакцинації та спортивні майстер-класи – все це жителі та гості селища Пісочин зможуть побачити, почути і випробувати на Ярмарку здоров'я, який пройде 18 серпня у спорткомплексі мікрорайону «Мобіль».
У Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.
10 серпня одна з найбільших громад Печенізького району – територіальна громада селища Печеніги та сіл Кицівка, П’ятницьке, Приморське, відзначила своє іменинне свято, яке традиційно приурочено до річниці визволення селища Печеніги від фашистських загарбників.
У Куп’янську в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» відбулася презентація успішно реалізованого міні-проекту «Облаштування молодіжного простору «Friendly park». В урочистому заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я