Новини

Постійна комісія з питань бюджету підтримала винесення на пленарне засідання сесії обласної ради перелік чергових змін до головного фінансового документу Харківщини. Участь в роботі засідання взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Депутат Харківської обласної ради Олександр Донський та Чугуївський міський голова Галина Мінаєва побували на об’єктах, де вже завершено реалізацію мініпроєктів-переможців Конкурсу «Разом в майбутнє» та вручили відповідні сертифікати.
У Будинку рад відбулася зустріч з Директором відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні пані Стефані Холмс. Обласну раду при обговоренні суспільно-політичної ситуації у регіоні представляв Віктор Коваленко, перший заступник очільника ради.
Про внесення змін до Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року у Харківській області говорили під час засідання постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки по області відвідав урочисті заходи з нагоди святкування Дня села – Калинове та Феськи, що на Золочівщині. А також привітав переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» з успішною реалізацією мініпроєктів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я