Новини

14 серпня в Ізюмському районі у селах Вірнопілля та Кам’янка відбулися презентації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов.
Під час пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до складу постійних комісій. А також достроково припинили повноваження депутата Миколи Кириченка у зв’язку з обранням його народним депутатом України ІX скликання.
У ході пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили рішення в питаннях заохочення керівників комунальних підприємств, які якісно виконують свої посадові обов’язки. А також змінили умови участі в конкурсних комісіях з обрання керівників закладів охорони здоров’я.
Низку змін до обласного бюджету на поточний рік затвердили 75 голосами депутати в ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.
Порядок використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців та лауреатів другого регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» грошовими винагородами затвердили депутати під час пленарного засідання XХI сесії Харківської обласної ради.
Депутати обласної ради підтримали внесені зміни до комплексної Програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки».
Зміни до Програми створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019-2022 роки підтримали депутати на пленарному засіданні XXІ сесії обласної ради.
До комплексної обласної Програми «Здоров’я Слобожанщини» додатково включено фінансування для зубопротезування пільгових верств населення. Рішення було прийнято з метою поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та рівня їх соціальної реабілітації під час пленарного засідання XXІ сесії Харківської обласної ради.
Під час пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. А саме, приведено у відповідність розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
На пленарному засіданні XXІ сесії Харківської обласної ради затверджено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету, які надаються громадським об’єднанням ветеранів та осіб з інвалідністю.
90 депутатів Харківської обласної ради підтримали зміни до Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.
У ході пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.
Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, полковник поліції Віталій Гузь під час пленарного засідання ХХІ сесії обласної ради поінформував депутатів про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатами діяльності Головного управління Нацполіції України в Харківській області у І півріччі 2019 року.
Пленарне засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради відкрив очільник ради Сергій Чернов.
До обласної ради надійшли звернення від педагогічних, студентських колективів, представників територіальних громад Харківської області та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Пленарне засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10.00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі та його сторінці у Facebook, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я