Новини

Найкрутіші мікси від самого юного діджея Харкова Dj MEGERA та показ мод від дитячого трендсеттера України Аніти Даніелян – такою була вечірка з нагоди відкриття ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». Урочисте відкриття фестивалю проходило у неординарному форматі ток-шоу «Дитятко Open world».
4-7 вересня ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» проходить в одинадцяте у Харкові. Участь у ньому беруть студійці майже з усіх регіонів України. Оцінюватиме їхні роботи Міжнародне журі представників Фінляндії, Ірану, Німеччини, Білорусі, Латвії, Сербії та України. У дитячому журі цього року працюватимуть підлітки з Італії та України.
Депутат Харківської обласної Генадій Мацегора на Куп’янщині ознайомився із успішно реалізованим мініпроєктом – переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє» під назвою «Виховуємо здорову та успішну дитину».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні в рамках робочої поїздки відвідав Харківське державне вище училище фізичної культури №1.
Сьогодні у галереї «Бузок» відбувся один з перших майстер-класів у рамках ХІ Міжнародного дитячого медіа фестивалю «Дитятко» під назвою «Режисерська майстерність. Утримати увагу глядача». Із основами режисури учасників фестивалю ознайомив режисер кіно і телебачення, автор міжнародних телепроектів, керівник студії Intermedia Олександр Швецов.
Цьогоріч у рамках Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» з'явилася особлива панель – DYTIATKO.Industry, – яка об'єднала низку заходів, спрямованих на розвиток творчості та професійних навичок учасників.
Презентацією книги мистецтвознавця Володимира Миславського «Перше десятиліття кінематографічної творчості Олександра Довженка» розпочалася чотириденна івент-програма XI Міжнародного медіафестивалю «Дитятко». Участь у заході, що проходив у галереї «Бузок», взяв президент медіфестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
2 вересня в усіх школах Красноградського району відбулися урочисті лінійки, присвячені Дню знань та початку нового навчального року. Розділив радість свята у Піщанському НВК депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
6 вересня 2019 року в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбудеться традиційний яблучний пленер «AppleіnAir».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я