Новини

Про важливість створення особистого бренду, секрети успішного кастингу та таймменеджмент для акторів розповіли генеральный директор продюсерського центру NovaModa Анастасія Свобода та кастинг-директор Центру Дар’я Бородіна.
Авторські лекції «Теорія Образу. Виникнення перших цивілізацій» та «Філософія і кіно. Філософи дивляться «Матрицю» мали змогу відвідати фіналісти ХІ Міжнародного дитячого медіа фестивалю «Дитятко». Автор лекцій - кандидат філософських наук, фахівець з філософської антропології та філософської культури Дар’я Зіборова.
У рамках ХI Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» у таборі «Сонячний» проходять майстер-класи від кіномитців. Фіналісти фестивалю, зокрема, сьогодні відвідали воркшопи «Дитячі фільми. Особливості виробництва» режисери дитячого фільму «Дронині Мандрони» та засновниці відеостудії Mediagroup 8 Катерини Балабай та «Акторська майстерність. Практичні навички» режисерки, президента Міжнародного дитячого фестивалю кіно та телебачення «КІНОСВІТ» Натальї Морозової.
Депутат Харківської обласної ради Дмитро Тітов привітав громаду Дергачівського району з успішною реалізацією чотирьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У закладах освіти Валківського району презентовано два інноваційні мініпроєкти, які було впроваджено завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Про це розповів юним кінематографістам експерт Академії спроможності громад та Тернопільської кінокомісії, регіональний координатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Dokudays UA в Тернопільській області Володимир Ханас.
У Харківській області запрацював сайт проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Член журі медіафестивалю «Дитятко», співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов на своєму майстер-класі «Магія слова» розповів проте, наскільки можна скористатися радіо для того, щоб покращити суспільство та скільки можливостей для творчості й спілкування надає радіо.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у селекторній нараді з керівництвом районів, присвяченій питанням функціонування господарських структур та соціальних установ під час опалювального сезону
У своїй творчості сучасні художники все більше використовують digital-інструменти - освоюють нові програми і техніки, щоб втілити творчу задумку. Ознайомитися з новими можливостями анімації та VR мали можливість й учасники ХІ Міжнародного дитячого медіа фестивалю «Дитятко».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я