Новини

Керівники проектів «Хочу бути дорослим» та «БайкиUA» Катерина Усмєнцева (студія «Новий кадр») і Діана Ібрагімова (студія «Веселка TV») презентутвали на медіафестивалі свої напрацювання, які побачили світ завдяки підтримці Українського культурного фонду.
Місто Харків змогли сьогодні краще роздивитися фіналісти ХІ Міжнародного медіафестивалю «Дитятко» під час оглядової екскурсії центральною частиною мегаполісу, а також із висоти пташиного польоту на гвинтокрилі.
У рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Разом у майбутнє» Чугуївщина в поточному році отримала дванадцять перемог. Із реалізацією шести впроваджених проєктів ознайомився депутат Харківської обласної ради Дмитро М’ягкий.
У Харківському національному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка відбулися урочистості з нагоди 90-річчя Державного Інституту по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості «Гипрококс». Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав колектив зі святом і подякував за трудові досягнення, завдяки яким Гипрококс посідає провідні позиції у коксохімічній галузі.
XI Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» та Продюсерський центр NovaModa провели кастинг для дітей віком від 9 до 16 років.
На майданчику ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» відбувся унікальний сценарний пітчинг для дитячих телевізійних студій та молодих авторів, що претендують на отримання фінансової підтримки своїх проектів.
Кінофокуси демонстрував на творчій зустрічі з медійниками «Дитятка» Дмитро Петренко, фахівець в області історії та теорії кіно, фотографії, мистецтва нових медіа. Те, що виявилося не під силу театру, зміг кінематограф, вразивши сучасників образами і прийомами кіномови, пояснює експерт.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я