Новини

Ініціативні групи Дворічанського району завдяки активній участі в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» цьогоріч отримали перемогу з трьома освітніми проєктами. Відповідні сертифікати та логотипи конкурсу, що засвідчують якісне завершення всіх обсягів робіт конкурсантам вручив депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний.
Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Красноградський центр первинної медико-санітарної допомоги став переможцем конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».
У місті Первомайський з 9 по 14 вересня другий рік поспіль проходить Тиждень Сталої енергії. Проведення Днів енергії є обов’язковою умовою для всіх міст Європи, які підписали Угоду Мерів.
Виїзний особистий прийом громадян, який традиційно провів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи у Краснограді, позначений зверненнями громадян, які мають важкі захворювання, такі як епілепсія, пієлонефрит, розсіяний склероз, онкологія, інсульт, глаукома.
Цього року ініціативними групами Красноградського району до участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» подано 16 мініпроєктів, із яких 12 визнано переможцями на загальну суму 3,5 млн грн. З успішною реалізацією перших мініпроєктів у закладах освіти ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах візиту до Красноградського району проведе прийом громадян, а також ознайомиться з реалізацію трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я