Новини

В селищі Буди під час святкування Дня села вересня, за участю депутата Харківської обласної ради Володимира Горбатовського, відбулось відкриття мініпроєкту «Кухня мрії» – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
До 15 жовтня 2019 року триває прийом робіт для участі в XІII обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського. Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.
На особистому прийомі з нагальними проблемами до заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача звернулися мешканці області.
6 вересня у Національному музеї Г.Сковороди відбувся традиційний мистецький пленер «ApPleinAir». Цьогоріч гостями свята стали Заслужені художники України Олег Лазаренко та Олександр Лисенко, які провели урок зі створення натюрморту та мозаїчного живопису для учасників пленеру – вихованців Одноробівської дитячої школи мистецтв.
В п’ятницю тринадцятого, у Будинку Алчевських Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» відкриє свій 27-й концертний сезон. Разом з молодіжним колективом виступить відомий скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Валерій Соколов.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я