Новини

Конференція регіональних та місцевих органів влади для Східного партнерства (CORLEAP) проводить свою дев'яту щорічну зустріч у місті Турку, Фінляндія. Президент Європейського комітету регіонів Карл-Хайнц Ламберц (BE/PES) та президент Союзу громад Вірменії Емін Єрицян, головують на засіданні. Участь у ньому бере представник України у Бюро CORLEAP, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко в рамках робочої поїздки до обласного вищого училища фізичної культури та спорту, ознайомився з підготовкою й тренувальним процесом юних футболісток.
Сьогодні у Держпромі за ініціативи Харківської обласної ради спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області пройшов навчальний семінар-практикум, де громади обмінювалися досвідом організаційного та інформаційного забезпечення роботи місцевих рад.
Представник України у Бюро CORLEAP, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виступив із доповіддю за темою «Нарощування потенціалу органів місцевого і регіонального управління в країнах Східного партнерства» на Дев’ятій щорічній нараді Конференції регіональних і місцевих органів влади країн Східного партнерства (CORLEAP), що проходить у місті Турку (Фінляндія).
Днями на Харківщині завершився ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко», засновником та президентом якого є голова обласної ради Сергій Чернов.
Сьогодні у місті Турку (Фінляндія) проходить 9-та щорічна нарада Конференції регіональних і місцевих органів влади країн Східного партнерства (CORLEAP). Представник України у Бюро CORLEAP, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виступить доповідачем окремої панелі дискусії.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я