Новини

Під таким гаслом відбулися урочистості у дитячо-юнацькій спортивній школі «ХТЗ» напередодні Дня фізичної культури та спорту. Привітав із професійним святом олімпійців і ветеранів, учнів та працівників школи, вихованців ліцею-інтернату спортивного профілю перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
12 вересня 2019 року відбулися урочисті відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на території Богодухівського району, за участі депутата обласної ради Миколи Пушкаря.
На території Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади 12 вересня 2019 року урочисто відкриті 5 проектів за конкурсом мініпроєктів «Разом в майбутнє».
Всеукраїнський громадський бюджет - нова для України демократична практика, яка дозволяє мешканцям пропонувати проекти регіонального розвитку, що будуть втілені в життя за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» відзначено сьогодні директора дитячо-юнацької спортивної школи «ХФТІ» тренера зі скелелазіння вищої категорії – Лілію Самсонову. Вручив нагороду перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час урочистого відкриття чемпіонату України зі скелелазіння з трудності та швидкості.
13 вересня 2019 року відбулося урочисте відкриття мініпроєкту переможця обласного конкурсу “Разом в майбутнє” 2019 року під назвою “Світло пам’яті” (відновлення освітлення центральної частини міста у сквері біля пам’ятника загиблим в Афганістані). Ініціатор проекту громадська організація “Куп’янська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)”.
У селі Новий Мерчик в урочистій обстановці відкрито міні-проект «Оновлення шкільних меблів новомерчан», переможець популярного обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.
13 вересня у Дергачівській міській раді в рамках реалізації Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки» проведено навчальний семінар-тренінг щодо актуальних питань підготовки проектів місцевого розвитку.
В Роганській об’єднаній територіальній громаді презентовано два мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Віталій Терещенко.
Сьогодні до Будинку рад на екскурсію завітали студенти Харківського механічного технікуму імені О. О. Морозова та представники Молодіжної громадської організації «Молодіжний Вибір». Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко поспілкувався з молоддю, розповів про специфіку роботи органів місцевого самоврядування і, зокрема, обласної ради.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я