Новини

18 вересня 2019 року депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна, міський голова міста Чугуїв Галина Мінаєва та депутати Харківської обласної ради Тетяна Лобанова та Світлана Білохвостенко відкрили ще 6 об’єктів, де було завершено реалізацію мініпроєктів-переможців, та вручили відповідні сертифікати.
17 вересня 2019 року у Вовчанському ліцеї № 2, за участю помічника депутата Харківської обласної ради Віталія Панова - Євгенія Дегтяра , презентовано мініпроєкт «Нова ліцейна кухня» - переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Відтепер жителям села Мартове не потрібно долати десятки кілометрів, аби відвідати церкву і почути слово Боже. Сьогодні перед вірянами привітно відчинив свої двері новозбудований храм Різдва Пресвятої Богородиці.
18 вересня 2019 року депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар відвідав презентації мініпроєктів переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у номінації «Добробут та розвиток громад»
19 вересня у селі Підлиман відбулася презентація міні-проекту «Здоров’я дитини – майбутнє країни! Обладнання медичного кабінету Підлиманського дошкільного навчального закладу «Струмочок», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У ході урочистостей голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував колективу «Південкабель» за трудові досягнення, завдяки яким завод робить значний внесок у розвиток економіки регіону.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «PharmUkraine-2019», де привітав фармацевтів із професійним святом та вручив відзнаки обласної ради.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач доповів про екологічні проблеми в області на нараді з питань природоохоронних заходів та забезпечення безпеки екологічного стану на території Харківської області.
Екологічні порушення на Харківщині були предметом розгляду на нараді в Будинку рад. Питання незаконних вирубок лісів, проблеми інвентаризації земель, відсутності очисних споруд в регіоні обговорили учасники заходу. Йшлося про необхідність ефективного реагування правоохоронцями на встановлені факти злочинів та механізми попередження незаконного поводження з природними ресурсами.
До 88% промислових забруднень повітря у Харківській області припадає на 10 великих підприємств: ТЕЦ-3, ТЕЦ-5, Коксохімзавод, ТЕЦ-2 «Есхар» і ГПУ «Шебелинкагазвидобування», Зміївська ТЕС ВАТ ДЕК «Центренерго». Про це під час наради з питань природоохоронних заходів та забезпечення безпеки екологічного стану на території Харківської області повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом до Дня машинобудівника. Співробітників галузі привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Якщо про вашу громаду, село, селище, місто, регіон чи практику писали чи говорили у ЗМІ - до 30 вересня Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» збирає роботи представників регіональних ЗМІ (он-лайн, друкованих, радіо, тб).
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я