Новини

17 вересня у Куп’янському районі відбулися презентації двох мініпроєктів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
21 вересня 2019 року у приміщенні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування Комарівського старостинського округу відбулася презентація мініпроєкту «Масажне та комп'ютерне обладнання для відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування» в рамках реалізації обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Протягом останніх чотирьох років Балаклійська міська рада разом з ініціативними групами громадян міста беруть активну участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». За ці роки в місті було реалізовано понад 40 міні-проектів.
Залучення громадян до розбудови своїх громад є невід’ємним елементом демократії та реалізації рекомендованих Радою Європи принципів доброго врядування. А розкриття їх творчого потенціалу допомагає суттєво посилити культурне надбання, локальну самоідентичність та привабливість громад. Та не менш важливою є правова обізнаність громадян, яка допомагає будувати розвинуті, привабливі для життя, роботи й відпочинку громади.
Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов візьме участь у заходах УАРОР, що проходитимуть 24-27 вересня на Одещині.
В день славного християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці на Печеніжчині відсвяткували свої Дні народження громади сіл Борщова та П’ятницьке. Привітати мешканців з видатною подією завітали депутат Харківської обласної ради Олександ Гусаров та голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.
За рахунок різних джерел фінансування у 2019 році завершено будівництво першого в Мереф’янській громаді сучасного спортивного комплексу під відкритим небом. Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач оглянув спортивний комплекс у ході свого візиту до Мерефи.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вітає машинобудівників із професійним святом.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я