Новини

1 жовтня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова відкрила мініпроєкт «Заради здоров’я людей», реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На базі комунальної установи «Печенізький територіальний центр соціального обслуговування Печенізької районної ради Харківської області» обладнали кімнату для реабілітації та оздоровлення громадян.
У Балаклійському районі відбулося урочисте відкриття трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує успішну реалізацією ініціативи громади вручив депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
17-18 жовтня 2019 року у Харкові відбудеться практичний семінар з розвитку мовлення громад. Відкрито реєстрацію на тренінг.
2 жовтня об 11.00 у Харківському пресклубі (вул. Гоголя 9б) відбудеться пресконференція президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Тема: «Стан і перспективи децентралізації та адміністративно-територіальної реформи».
Під час засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв'язку депутати розглянули уточнений перелік розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах Харківської області на 2019 рік.
У Києві відбулася перша робоча зустріч з національними та територіальними координаторами «Угоди мерів» та структурами підтримки щодо ролі та участі в роботі муніципальної платформи «Енергетична та кліматична трансформація».
В обласній бібліотеці для дітей говорили про освіту та навчання за європейськими програмами під час заходу «Подорож Європою», який організований фахівцями закладу спільно з Представництвом ЄС в Україні.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я