Новини

Сьогодні на базі стадіону «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ у напруженому матчі визначився переможець Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд вищої ліги. Привітав футболістів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Напередодні Дня працівників освіти у Красноградському районному Будинку техніки відбулися урочистості. Із професійним святом педагогів краю привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув хід будівництва спортивної зали НВК №3 та реконструкцію кабельних мереж на території Красноградського ФОКу.
Відвідуючи Красноградську центральну районну лікарню, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з ходом ремонтних робіт в будівлі інфекційного корпусу, а також зустрівся з медичним персоналом, проектувальниками та будівельниками.
Перебуваючи сьогодні на Красноградщині, Сергій Чернов ознайомився з капітальним ремонтом каналізаційного напірного колектору зони дії КНС №3 в селі Наталине.
Харківська область представлена на двадцять шостому Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM 2019», що проходить у Києві в межах роботи об’єднаного національного стенду «UKRAINE».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах візиту до Красноградського району ознайомиться з реконструкцією об’єктів сфери ЖКГ, медицини та спортивної інфраструктури, а також привітає педагогів із професійним святом.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я