Новини

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у дипломатичному прийомі з нагоди святкування Дня Німецької Єдності, організованому Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччини у Дніпрі.
У Харківській обласній дитячій бібліотеці розпочала роботу виставка «Харківщина туристична. Малюють діти». В експозиції понад 200 малюнків і фотолистівок, які виконані юними майстрами від 8 до 16 років у найрізноманітніших техніках.
12 жовтня в Золочеві відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості міста зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач побував у Харківській загальноосвітній школі № 165, де привітав педагогів з Днем вчителя, а також переглянув святковий концерт учнів школи.
Сьогодні на порядку денному – пленарне засідання форуму за участі президентів України Володимира Зеленського та Республіки Білорусь Олександра Лукашенка. В складі делегації Харківщини перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я