Новини

День юриста України правнича спільнота Харківщини відзначила урочисто. З нагоди професійного свята у Палаці студентів Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого юристів краю вітали пісенними і танцювальними виступами творчі колективи вищого навчального закладу, Народні й Заслужені артисти України.
Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у відкритті чергового успішно реалізованого мініпроєкту на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко у Будинку рад провів зустріч із науковцями Таньцзіньського адміністративного інституту Китайської Народної Республіки, що прибули до Харківщини на чолі з віце-президентом інституту Сюй Чжун.
Хід реалізації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» та пропозиції змін і доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу обговорили сьогодні на засіданні Конкурсного комітету у Будинку рад, яке провів голова обласної ради Сергій Чернов.
Харківщину з офіційним візитом відвідали заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Майкл Хакетт та друга людина, яка в космічному просторі розгорнула національний прапор України, астронавтка NАSА – Гайдемарі Стефанишин-Пайпер. Із делегацією зустрівся перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Урочистий прийом з нагоди професійного свята юристів відбувся сьогодні у Будинку рад. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав та відзначив нагородами регіону найфаховіших правників краю за їх професійність та вклад у захист конституційних прав і свобод громадян.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди святкування Дня юриста.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я