Новини

Що варто почути слухачам; як зробити продукт, що лунає з приймачів, корисним і потрібним для аудиторії, розмірковували сьогодні учасники тренінгу з розвитку радіомовлення, організованого Харківською обласною радою. Тренінг провів Андрій Куликов, голова правління Громадського радіо.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у відзначенні десятирічного ювілею обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», що була заснована 25 червня 2009 року рішенням ХLІІ сесії Харківської обласної ради V скликання.
Із визначною подією вихованців Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Президент Естонської асоціації сімейних лікарів Рут Калда проводить тренінги для сімейних лікарів та керівників закладів первинної ланки медицини Харківської області. Захід організовано за підтримки ЄС в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».
15 жовтня під час святкувань приурочених до відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, а також 60-тої річниці сільського будинку культури на території Бердянського старостинського округу презентовано два мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я