Новини

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив панельну дискусію, присвячену особливостям впровадження реформи самоврядування на Сході України, яка проходить в рамках виставки «Схід-Експо – 2019»
З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва пройшли урочистості у Харківському академічному театрі музичної комедії. Із професійним святом творчу спільноту Харківщини привітав перший віце-президент – виконавчий директор обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат обласної ради Микола Тітов.
Комітетські слухання на тему «Соціальна політика на 2020-2024 роки» відбулися сьогодні у малій залі Будинку рад за участю народних депутатів України – членів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, представників центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування.
В українській Вікіпедії проходить конкурс статей та наукових зображень «WikiScience Contest 2019», який приурочений до Всесвітнього дня науки, що цього року відзначається 10 листопада. Українських науковців запрошують познайомити широкий загал з досягненнями української та світової науки через найпопулярнішу та найбільшу інтернет-енциклопедію людства.
Перемога на Міжнародному дитячому медіафестивалі "Дитятко"дозволила трьом українським студіям не тільки відвідати Францію, а й побувати в інституціях Ради Європи, дізнатися з перших вуст від людей, що напрацьовують стандарти для країн-членів Ради Європи, чому, приміром, суспільний мовник розвивається не так швидко, як на те очікують українські громадяни?
У Краснокутському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я