Новини

Під час круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов запропонував нові назви для адміністративно-територіальних утворень, які на його переконання, відповідатимуть суті та змісту реформування місцевого самоврядування в Україні
Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач провів особистий прийом громадян сьогодні у Будинку рад. Жителі області звернулися до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.
За значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини та з нагоди ювілейного десятого святкування Дня україномовної преси голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив обласні нагород керівникам обласних україномовних видань.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», який відбувся сьогодні у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Захід проходитиме за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (10 поверх, конференц-зала) Початок о 10.00. Програма круглого столу.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я