Новини

Осучаснення матеріально-технічної бази школи №6 стало можливим в рамках успішно реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заході взяла участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.
На цьому наголошували учасники практичного семінару, що відбувся сьогодні у Мерефі за участі представників місцевого самоврядування Харківщини.
Сьогодні у Мерефі відбувся практичний семінар «Інструменти та механізми участі громадськості у розвитку громади», який присвячено питанням створення ОСББ та органів самоорганізації населення, практикам залучення громадськості до прийняття управлінських рішень. Мереф’янці розповіли про такі ефективні форми діяльності за групами інтересів, як Жіноча та Молодіжна ради громади, кожна з яких опікується своїми проектами, довівши справами необхідність свого існування для всієї ОТГ.
У цьому році на будівництво та ремонт доріг місцевого значення в Харківській області було передбачено 818 млн грн. Про це сьогодні, в ході ознайомлення з роботами по капремонту мосту в Балаклійському районі, повідомив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Відповідальність за ефективність роботи місцевого самоврядування несуть не лише органи управління, але й жителі територіальної громади, переконаний голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. "Від того, наскільки ефективно ми зможемо організувати врядування наших домогосподарств, вулиці, мікрорайону і громади в цілому, залежить добробут громадян. За таких умов важлива тісна та ефективна взаємодія між громадськістю та владою на місцях", – підкреслює очільник облради.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я