Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на підведенні підсумків загальнонаціональної акції «Мистецтво молодих», де змагались п’ять художніх академій сучасної України за всіма напрямками візуальних мистецтв. Творчо-науковий захід у сфері образотворчого мистецтва і синтезу пластичних мистецтв проходив під патронатом Національної Академії Мистецтв України.
У Золочівському будинку культури відбулись урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Привітав фермерів, землеробів, тваринників, механізаторів та комбайнерів з професійним святом перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Харківська обласна рада висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Мостового Григорія Івановича, фундатора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Цього року ініціативними групами Золочівського району до участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» подано 25 мініпроєктів, із яких 13 визнано переможцями на загальну суму 3,8 млн грн. Презентації трьох впроваджених проєктів у будинках ОСББ відвідав перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Днями у Харкові у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи» за участі науковців у сфері державного будівництва й місцевого самоврядування та практиків - керівників та депутатів обласної й місцевих рад Харківщини.
Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході публічної лекції в Харківському національному університеті сільського господарства ім. Василенка про реформу місцевого самоврядування і модернізацію держави, у ході якої він ознайомив студентів із здобутками та перспективами реформи місцевого самоврядування.
Під такою назвою на Зміївщині у Слобожанському Палаці культури успішно впроваджено мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
16 листопада у Первомайському Харківської області вже вдруге відбудеться Молодіжний фестиваль костюмованого перевтілення «PokemonFest», аби продемонструвати яскраві костюми та таланти учасників з усіх куточків України.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я