Новини

10 грудня 2019 року – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Міжнародного дня прав людини. Він проводиться одночасно в усіх обласних центрах, містах, містечках і селищах України, де є місцеві центри або бюро з надання безоплатної правової допомоги.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна зустрілися із співзасновником «Business Incubators», членом Наглядової Ради Українського Фонду стартапів Чарльзом Уайтхедом та координатором «Business Incubators» в Україні, д.т.н. проф. Едуардом Сімсоном.
Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців, до списку яких в номінації «міські ради» увійшли також і громади Харківщини, а саме Мереф’янська, Харківська та Чугуївська міські ради.
У Харківському районі в селищі Покотилівка відбулось відкриття мініпроєкту «Майстерня професій», реалізованого в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього звернулися мешканці Харківщини.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я