Новини

«Депутати Харківської обласної ради вкотре показали результат – прийняті усі 84 рішення порядку денного. Маємо позитивний результат на користь розвитку регіону, затверджено значне число галузевих програм, у тому числі, Програма економічного і соціального розвитку, бюджет на наступний рік, внесені зміни у поточний бюджет, щоб успішно завершити рік», – узагальнює результати пленарного засідання голова обласної ради Сергій Чернов.
Найвищою відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко нагородив Почесного громадянина Сахновщинського району, учасника Другої світової війни, ветерана праці Євстафія Ілліча Котенка.
У неділю, 15 грудня, у Солоницівcькому ліцеї №1 відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості селища зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.
На пленарному засіданні ХХІІ сесії обласної ради VII скликання депутати 99 голосами підтримали основні показники бюджету області на 2020 рік.
Перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили депутати обласної ради під час пленарного засідання XХІІ сесії в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.
98 голосами депутатів в ході пленарного засідання ХХІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання затверджено низку змін до обласного бюджету на поточний рік.
Депутати ухвалили зміни до додатків рішення обласної ради від 25 листопада 2015 року № 5-VII «Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради»
У ході пленарного засідання ХХІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.
Під час пленарного засідання XХІІ сесії Харківської обласної ради депутати затвердили Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2020 рік.
На пленарному засідання ХХІІ сесії обласної ради депутати ухвалили зміни до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
На пленарному засіданні XXІІ сесії Харківської обласної ради депутати затвердили зміни до Програми інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.
Відповідну постанову Харківської обласної виборчої комісії зачитав на початку пленарного засідання голова ОВК Олександр Соколов. Голова обласної ради Сергій Чернов привітав новообраного депутата та побажав успіхів у його громадській діяльності
Під час пленарного засідання ХХІІ сесії 100 депутатів підтримали зміни до Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів Харківської області до впровадження енергоефективних технологій на 2016-2020 роки.
Депутати вважають, що законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийнятий Верховною Радою у першому читанні, «замість створення умов для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу забирає у фермера надію придбати землю, яку він зараз обробляє, а натомість дає «зелене світло» саме агрохолдингам і веде до закріплення та зміцнення позицій олігархів у агросекторі України»
Своїм рішенням депутати Харківської обласної ради під час пленарного засідання XXII сесії внесли зміни до регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки.
Депутати Харківської обласної ради під час пленарного засідання ХХІІ сесії облради підтримали внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки.
З метою удосконалення заходів комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки 101 депутат Харківської обласної ради підтримали зміни до неї.
Передбачається, що обласна рада сьогодні розгляне 79 питань, депутатські запити та розділ «Різне».
До обласної ради надійшли звернення від педагогічних, учнівських і батьківських колективів, представників територіальних громад Харківської області, та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання ХХІІ сесії обласної ради VII скликання.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я