Новини

Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. У засіданні комісії взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та депутати обласної ради.
Відвідуючи Комунальний заклад охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поспілкувався з медичним персоналом, а також оглянув капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення, який в результаті значно поліпшив умови перебування пацієнтів.
Перебуваючи з робочою поїздкою у Лозівському районі, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув виконані роботи в рамках реалізації мініпроєкту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», щодо забезпечення дозвілля людей похилого віку Катеринівського старостинського округу.
Центр на Харківщині став першою в Україні комунальною установою такого спрямування. Оновлене приміщення соціального готелю для жінок, що рятуються від домашнього насильства, оглянув голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Проєкт реалізовано спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ та Фондом ООН у галузі Народонаселення в Україні.
Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ VII) оголошує конкурс субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Субпроекти можуть впроваджуватись у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.
В межах робочої програми голови обласної ради Сергія Чернова в районі – відкриття відремонтованих приміщень комунальної установи облради «Кризовий соціальний центр для жінок», що були реконструйовані за участю міжнародних партнерів з компанії GIZ.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я