Новини

Про впровадження ключових інвестиційних процесів, що увійдуть до основи Стратегії розвитку області на період 2021–2027 років, говорили сьогодні у Будинку рад під час першого засідання робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку», що пройшло під керівництвом Людмили Немикіної – голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Представники Української асоціації районних та обласних рад обговорили із Заступником Міністра молоді та спорту України Олексієм Сівіріним шляхи співпраці з реалізації Програми мобільності молоді 2020.
Начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик провела перше засідання робочої підгрупи «Розвиток міжнародних зв’язків і територіального маркетингу», що напрацьовуватиме механізми міжнародної співпраці у майбутній Стратегії розвитку області на період 2021–2027 років.
Сьогодні відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який візьме участь у роботі Комітету, розширив межі формулювань порядку денного та розповів докладніше про питання, які обговорюватимуть парламентарі.
У суботу, 25 січня, в Шевченківському районному будинку культури пройде Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості громади зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, безоплатно проконсультуватися з вузькими спеціалістами (онкологом-мамологом, дерматологом-онкологом, офтальмологом тощо), здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, зробити кардіограму та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я