Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні був гостем програми «Тема дня» на UA: Харків. Децентралізація влади, дооб’єднання громад, новий бюджет і правила конкурсу «Разом в майбутнє» обговорювалися під час цього прямого ефіру. Загалом йшлося про зміни, які чекають на нас у 2020 році.
«З року в рік Чугуїв пришвидшує темп у наданні соціальних послуг, знаходячи для цього нові підходи та форми. Сьогодні керівники рад з усіх куточків Харківщини мали змогу ознайомитися з цікавими проектами, які переконаний, гідні якомога ширшого розповсюдження», – зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час семінару з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг у Чугуєві.
Досвід впровадження та інноваційні підходи Чугуєва у формуванні мережі надання соціальних послуг переймали голови, керівники та фахівці місцевих рад області під час практичного семінару.
Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив у Чугуєві семінар, в рамках якого учасники з інших районів краю дізналися про ті соціальні практики Чугуєва, які отримали визнання на всеукраїнському рівні.
Сьогодні на базі Чугуївської міської ради (м. Чугуїв, вул. Кожедуба, 24, Культурний центр «Імідж») для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування Харківської області відбудеться практичний семінар з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг в громаді. Участь у заході візьме й голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Метою запропонованих законопроєктом змін є забезпечення права кожного на отримання професійної правничої допомоги через скасування адвокатської монополії на надання такої допомоги.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я