Новини

За ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова сьогодні обговорили шляхи реалізації медичної реформи на території області з представниками Національної служби здоров’я України, керівниками профільних департаментів регіону та медичних установ. Участь у нараді взяли голови постійних комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій АТО Володимир Святаш.
За участю заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.
В ході наради з Віце-прем'єр-міністром України Дмитром Кулебою, яка відбулася за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, голів постійних комісій та депутатів обласної ради, нардепів, керівників територіальних громад та установ регіону, йшлося про поступ інтеграційних процесів в Україні та роль Харківщини у цьому напрямі зокрема.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні у Будинку рад на урочистому прийомі вручив державні та обласні нагороди видатним діячам культури, спорту та промислового сектору регіону. Участь у заході взяв Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у нараді щодо актуальних питань європейської інтеграції, яку провів сьогодні у Будинку рад Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Всесвітнього Дня радіо.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я