Новини

Переможців першого Всеукраїнського однойменного кіноконкурсу імені Д.Головачова нагородили сьогодні у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна. Автори кращих короткометражок детективного і соціального спрямування, драм про кохання, наркоманію, екологію, перше побачення отримували вітання й нагороди.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану. Захід відбувся в організаційно-методичному театрально-концертному Центрі.
Почалася реєстрація на тренінг «Успішний лікар приватної практики» для сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які ведуть або планують надавати медичні послуги у статусі ФОП на території Харківської області.
Перелік змін, які планують внести до обласної програми «Здоров’я Слобожанщини», обговорювався в ході засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО.
Учасників із семи країн – Швеції, Німеччини, Сербії, Польщі, Білорусі, Норвегії, України – зібрала сьогодні Міжнародна науково-практична конференція «Університетсько-шкільні кластери» у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія». У відкритті заходу взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Запрошуємо підписантів Угоди Мерів взяти участь в двох вебінарах, які стосуватимуться питань оцінки ризиків та вразливості, а також заходів з адаптації.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я