Новини

Інформацію про хід виконання та зміни до обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки обговорили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності.
У смт Коломак у суботу, 15 лютого, відбувся Ярмарок здоров’я. Понад 350 мешканців Коломаччини змогли безкоштовно пройти експрес-діагностику та отримати консультації фахівців. Захід відбувся в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який спрямований на розбудову якісної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківщини.
Цьогоріч в обласному конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад» визначено 6 пріоритетних тем.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Депутати ознайомилися з інформацією про хід виконання у 2019 році комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки».
У Будинку рад відбувся урочистий прийом голови Харківської обласної ради. За вагомі досягнення Сергій Чернов вручив обласні відзнаки спортивним діячам Харківщини.
Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) підготувало Роз’яснення із заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я