Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у першому засіданні Ради розвитку громад та територій Харківської області, що відбулося у малій залі Будинку рад. Серед учасників наради - голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, керівники територіальних громад, мери міст області.
Сьогодні в Києві на конференції Програми «U-LEAD з Європою» «НАБЛИЖАЮЧИ ПОСЛУГИ» презентовано результати Програми по створенню та модернізації ЦНАП, окреслені перспективи розвитку системи надання адміністративних послуг в Україні. Харківську обласну раду представляла начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Олена Кулик.
Депутати постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва в ході сьогоднішнього засідання погодили проєкт рішення щодо внесення змін до програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019 – 2021 роки.
Українська асоціація районних та обласних рад звертається до Міністерства фінансів України із пропозиціями щодо врахування місцевих і регіональних інтересів при підготовці Бюджетної декларації
За ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова сьогодні відбулася нарада щодо вирішення питання надання земельних ділянок учасникам АТО. Участь взяли голови постійних комісій обласної ради Людмила Немикіна, Анатолій Русецький, голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Анатолій Коваленко, керівник управління Держгеокадастру в Харківській області Василь Саранча, керівники Балаклійського району, представники силових та правоохоронних структур.
Сьогодні у Будинку рад відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Участь у роботі комісії взяв заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. Депутати розглянули проєкти рішень обласної ради, які винесуть на пленарне засідання.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я