Новини

Сьогодні у Будинку рад відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
В рамках роботи ХХІІІ сесії обласної ради постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула питання, що будуть винесені до порядку денного пленарного засідання 27 лютого. Участь у роботі комісії узяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Головою Харківської обласної ради, президентом Української асоціації районних та обласних рад Сергієм Черновим сьогодні було укладено договір про співпрацю з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.
Відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області. Розглянуто майже шістдесят питань порядку денного. Взяти участь у засіданні було запрошено й керівників комунальних підприємств.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у Міжнародному форумі «Україна на шляху до подолання домашнього та ґендерно зумовленого насильства», який впродовж 20-21 лютого триватиме у Києві.
7 лютого 2020 року Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області спільно з Харківською обласною радою, за участі члена Центральної виборчої комісії Ірини Єфремової проведено семінар – практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».
Звернення голови Харківської обласної Ради Сергія Чернова до Дня Героїв Небесної Сотні.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я