Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні провів робочу нараду з керівниками ветеранських районних організацій воїнів-інтернаціоналістів, в ході якої розглядали питання соціального захисту родин ветеранів війни в Афганістані, забезпечення належного лікування у профільних установах, надання пільг на проїзд у громадському транспорті, обчислення тарифів на газ тощо.
Депутати постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва під час засідання підтримали зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – понад двадцять питань.
Сильне місцеве самоврядування на всіх рівнях адмінтерустрою, збалансований нагляд за діяльністю місцевої влади та ресурси на виконання повноважень. Такі основні положення лягли в текст напрацьованого Українською асоціацією районних та обласних рад, президентом якої є голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, проєкту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». До роботи над документом були також долучені профільні експерти.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я