Новини

Відповідне рішення було ухвалене депутатами під час пленарного засідання XXІІІ сесії Харківської обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та депутатський корпус вітають Юрія Битяка, Ірину Єфремову, Івана Пазія, Володимира Святаша, Юрія Янка з високою відзнакою Харківщини
Харківська область отримала другий транш на реалізацію другого етапу проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що впроваджується в регіоні в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.
З метою вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Харківської області та піднесення її авторитету на державному й міжнародному рівнях, підтримуючи клопотання трудових колективів, громадських організацій та органів місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» депутатський корпус Харківської обласної ради під час пленарного засідання сесії 27 лютого ухвалив рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».
Змінами до обласного бюджету на 2020 рік депутати Харківської обласної ради під час сьогоднішнього пленарного засідання ХХІІІ сесії затвердили низку трансфертів з державного та інших бюджетів.
Депутати Харківської обласної ради на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії погодили зміни до обласного бюджету на поточний рік.
У ході пленарного засідання ХХІІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.
Під час пленарного засідання XХІІІ сесії Харківської обласної ради 85 депутатів проголосували за зміни до соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019-2023 роки.
Депутати Харківської обласної ради підтримали внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Харківській області на 2017-2021 роки, а також погодили хід виконання цієї програми у минулому році.
На пленарному засіданні ХХІІІ сесії обласної ради депутати підтримали зміни та доповнення до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки.
Депутати обласної ради під час пленарного засідання ХХІІІ сесії проголосували за внесення змін до програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019–2021 роки.
В регіоні впроваджуватимуть єдину консолідовану систему попередження та надання допомоги сім’ям із високим ризиком соціально значущих хвороб. Депутатський корпус Харківської обласної ради у сесійній залі сьогодні підтримав ухвалення регіональної цільової програми «Здоров’я сім’ї» на 2020-2027 роки.
В ході пленарного засідання ХХІІІ сесії обласної ради депутати затвердили обласну Програму забезпечення підвищення рівня пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2020-2023 роки.
З метою удосконалення заходів комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки 94 депутата Харківської обласної ради підтримали зміни до неї.
Своїм рішенням депутати Харківської обласної ради під час пленарного засідання XXIIІ сесії затвердили Програму забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки.
Під час пленарного засідання XХІІІ сесії депутати обласної ради затвердили Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії.
Про це було оголошено в ході пленарного засідання ХХІІІ сесії обласної ради. До групи увійшло 49 депутатів, очолив її депутат Олег Каратуманов.
До обласної ради надійшли звернення від представників територіальних громад Харківської області, та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання сесії. Участь у ньому беруть голови районів та міст області, об’єднаних територіальних громад, керівники установ та організацій регіону, громадськість.
Пленарне засідання ХХІІІ сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10.00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
Пленарне засідання розпочнеться сьогодні о 10.00.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я