Новини

На минулому пленарному засіданні Харківська обласна рада розглянула майже 90 питань, серед яких такі, що визначатимуть розвиток регіону впродовж поточного року. Куди будуть направлені бюджетні кошти та які зміни внесені у програму соцекономрозвитку регіону розповів голова обласної ради Сергій Чернов у програмі «Тема дня» на каналі UA: ХАРКІВ
3 березня, у Києві, відбудеться круглий стіл з обговорення проєкту Закону України Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), а також прес-конференція за підсумками обговорення Законопроєкту. Документ напрацьований Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Всеукраїнською асоціацією громад.
Харківський обласний медичний коледж святкує 175-річчя від дня заснування. В урочистостях присвячених ювілею навчального закладу взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із керівниками об’єднаних територіальних громад області взяли участь у Дні відкритих дверей Харківського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я