Новини

На цьому наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час круглого столу в Укрінформі, в ході якого йшлося про зміни до Конституції, підготовлені УАРОР.
До участі у конкурсі зареєстровано 607 проєктних заявок.
Сергій Чернов висловив сподівання, що внесення змін до Конституції стане потужним стимулом для пожвавлення законотворчої діяльності, що має супроводжувати реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
В процесі обговорення засад ефективного місцевого самоврядування президент УАРОР, очільник Харківської обласної ради підкреслив, що для ефективного здійснення власних та делегованих повноважень місцеве самоврядування має отримати належні ресурси у достатньому обсязі.
Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов на круглому столі з обговорення змін до Конституції України.
О 13:45 розпочнеться онлайн-трансляція прес-конференції за підсумками обговорення проєкту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". Документ напрацьований Українською асоціацією районних та обласних рад.
Голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов на круглому столі з питань обговорення змін до Конституції акцентував увагу на пропозиціях відносно нової системи адміністративно-територіального устрою країни.
Сьогодні у Києві відбувається обговорення ключових позицій змін до Основного Закону України у частині децентралізації влади. Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради - спікер круглого столу.
Об 11:00 розпочнеться онлайн-трансляція круглого столу з обговорення проєкту "Закону України Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". Документ напрацьований Українською асоціацією районних та обласних рад.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я