Новини

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов був гостем Громадського радіо. В межах вечірньої програми «Громадська хвиля» лунав в ефірі черговий випуск спецпроекту «Де це», що розповідає про результати децентралізації, і виходить у партнерстві Харківської обласної ради й Громадського радіо.
Вісім керівників та завідувачів амбулаторій ЦПМСД Харківського, Богодухівського, Зачепилівського, Чугуївського районів, Пісочинської та Оскільської ОТГ та два лікаря приватної практики з Вовчанського району та м. Мерефа перебувають у Таллінні, де переймають досвід естонських колег.
Делегація Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи розпочала 4 березня моніторинговий візит в Україну з метою оцінки стану місцевої та регіональної демократії в країні. Президент української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у робочій зустрічі з доповідачами Конгресу Ганн Марит Хельгесен (Норвегія) та Гудрун Мозлер-Торнстрьом (Австрія). Захід відбувся сьогодні в Офісі Ради Європи у Києві.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я