Новини

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл «Через консенсус – до змін у Конституцію у частині децентралізації».
Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради Микола Тітов сьогодні, 5 березня 2020 року, взяв участь у засіданні круглого столу «Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України: можливі та оптимальні варіанти». Захід за участі представників Мінрегіону, народних депутатів України, Української асоціації районних та обласних рад, неурядових організацій, міжнародних експертів відбувся у Києві.
Головне управління статистики у Харківській області напередодні 8 Березня підготувало дещо незвичну інформацію – про жінок Харківщини.
Експертна комісія НОК підбила підсумки виступу українських спортсменів на міжнародній арені. Кращим спортсменом лютого після детального аналізу виступів спортсменів та консультацій з національними федераціями видів спорту визнано харківського борця у греко-римському стилі Семена Новікова.
Нагадуємо, що спливає строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Подати зазначену декларацію за 2019 рік суб’єкти декларування зможуть до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2020 року.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я