Новини

В ході сьогоднішнього позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалено низку заходів щодо запобігання появі та поширенню на території області коронавірусу COVID-19.
Київські поціновувачі образотворчого мистецтва матимуть нагоду оглянути пересувну колекцію мистецьких робіт ХХ ювілейного Міжнародного рєпінського пленеру.
Сімейні лікарі, керівники амбулаторій Центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Харківського, Богодухівського, Вовчанського, Зачепилівського, Чугуївського районів, Пісочинської та Оскільської ОТГ у березні поточного року відвідали Естонію. Упродовж навчального візиту учасники ознайомилися з досвідом трансформації системи первинної медичної допомоги в Естонії та її сучасним станом.
Відповідно до плану проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Конкурсний комітет розпочав розгляд та оцінювання мініпроєктів.
У Будинку рад пройшло засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Депутати погодили кадрові рішення в комунальній установі, управління якою здійснює облрада.
Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» опублікувала «Огляд Ради Європи з практики адміністративного нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування в окремих країнах».
Українська асоціація районних та обласних рад, президентом якої є голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, спільно з Всеукраїнською асоціацією громад ініціювали запровадження посади Уповноваженого Кабінету Міністрів України з питань розвитку сільських територій.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я