Новини

Сьогодні у скайп-конференції міські голови міст обласного значення та керівники об'єднаних територіальних громад Харківщини обговорили питання розвитку регіону в контексті залучення інвестицій через створення індустріальних парків.
олова Харківської обласної ради Сергій Чернов та депутатський корпус вітають Анастасію Лисакевич та Марину Петракову, учителів Харківського фізико-математичного ліцею №27, з високими державними відзнаками та бажають значних успіхів на освітянській ниві у подальшому.
Як саме відреагує економіка регіону на наслідки пандемії та чи витримає додаткове навантаження обласний бюджет – на ці питання мас-медіа відповів голова Харківського обласної ради Сергій Чернов після роботи Антикризового штабу Харківщини у боротьбі із коронавірусом.
Карантин та необхідність працювати у віддаленому режимі є гарним приводом для самоосвіти та навчання.
Про це сьогодні повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час зібрання Антикризового штабу Харківщини у боротьбі із коронавірусом, яке відбулось у готелі Kharkiv Palace.
Обставини, зумовлені необхідністю попередження та протидії поширення коронавірусу COVID-19, змушують кожного з нас з максимальною відповідальністю підходити до заходів впровадження карантину, сприймати боротьбу з загрозою пандемії як спільну справу для всього нашого суспільства.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я