Новини

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 145 випадків COVID-19. Протягом дня підтверджено 32 нових випадки.
25 березня 2020 року за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, для медичних закладів району було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини.
Запрошуємо на два вебінари, які відбудуться цього тижня. Буде цікаво і корисно! Будемо рухатися від новин в законодавстві щодо закупівель, до підтримки політики компостування листя
Наступні конкурсні програми та гранти мають надати органам місцевого самоврядування можливості для соціально-економічного розвитку ОТГ. Це додаткові фінансові ресурси, що можуть бути спрямовані на користь громад. Та, зважаючи на обмеженість бюджетних коштів, покращення та зростанн
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.
У зв’язку із загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно.
МОЗ повідомляє, в Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
На минулому тижні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) засобами онлайн зв’язку. Сторони обговорили питання залучення позики в обсязі 40 млн євро для швидкого реагування та проведення необхідних заходів з подолання коронавірусу в Україні.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Служби безпеки України.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я