Новини

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів станом на 22:00 загалом підтверджено 196 випадків COVID-19.
З метою забезпечення належного виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» підприємствам та організаціям, які здійснюють перевезення працівників до місця роботи та у зворотному напрямку, необхідно отримати погодження руху з Національною поліцією.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Сьогодні депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий передали 1000 медичних масок та 1000 шт мила сімейним лікарям первинної ланки медицини, лікарям поліклінічного відділення Центральної клінічної районної лікарні, а також відділу поліції.
У Чугуєві організовано роботу з підтримки соціально вразливих категорій громадян, аби вони легше пережили карантин.
У програмі «Де це?», що розповідає про хід децентралізації і виходить на Громадському радіо у партнерстві з Харківською обласною радою, цього разу гостем ефіру був Микола Тітов, депутат облради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, яка відбулася сьогодні у Будинку рад
У зв’язку з ухвалою Кабінетом Міністрів України рішення про подовження карантину на території України до 24 квітня 2020 року та запровадження надзвичайної ситуації
Кабінет Міністрів України рекомендує на час проведення карантину у зв’язку з коронавірусом зупинити проведення оголошених конкурсів та утримуватися від оголошення нових конкурсів на посади в органах місцевого самоврядування.
МОЗ повідомляє, що за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Національної гвардії України.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я