Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час інтерв’ю журналісту газети «Слобідський край» наголосив, що разом з подоланням наслідків пандемії, на першому плані сьогодні вирішення питань захисту населення, соціально вразливих категорій громадян передусім.
У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулася онлайн-нарада щодо обговорення пропозицій з визначення повноважень органів місцевого самоврядування з урахування Концепції внесення змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації». Харківську обласну раду представляв перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні в режимі онлайн відповів на питання журналіста видання «Слобідський край». Говорили про пандемію, допомогу вразливим верствам населення й тим, хто втратив роботу, та заходи, які запроваджені в регіоні з метою боротьби з CОVID-19. Також йшлося про реформування в умовах надзвичайної ситуації, зокрема про наповнення місцевих бюджетів та підтримку бізнесу з боку держави.
Про це під час онлайн засідання розповіла Голова конкурсної комісії, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 7 травня станом на 9:00 в Україні 13 691 випадок COVID-19, з них 507 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 933 дітей та 2 660 медиків.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем радіо, 07.05.2020
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я