Новини

Сьогодні депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий відвідали та привітали з Днем Перемоги інвалідів війни та учасників бойових дій Балаклійщини.
Вітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова і продуктові набори за його дорученням ветеранам Красноградщини з нагоди 75-ї річниці перемоги передали депутат обласної ради Максим Колінько і голова районної ради Володимир Птишник.
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» продовжує освітню програму та пропонує практичний тренінг для економістів та інвестменеджерів об’єднаних територіальних громад та представників комунальних підприємств.
У селищі Ківшарівка депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов взяв участь в урочистому покладанні квітів до Вічного вогню Стели Слави, де навіки закарбовані імена земляків-героїв, що загинули у боротьбі з німецьким фашизмом.
Пропозиції направлені у Мінрегіон для врахування у загальній концепції змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 8 травня станом на 9:00 в Україні 14 195 випадків COVID-19, з них 504 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 977 дітей та 2 758 медиків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я